Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Нед выхідний

+38(067)578-22-00 Індивідуальне замовлення
(0)
  • У кошику порожньо!

Індивідуальне замовлення

Вас можна привітати з придбанням? Ви вже оглянули нову рушницю з усіх боків, притиснули кілька разів приклад до плеча або навіть постріляли в покинутому кар'єрі для тренування? Наступний крок - придбання сейфа. Адже, перш за все, потрібно подбати про безпеку. Про безпеку своїх близьких, та й злочинність, як відомо, не дрімає. Тим більше, що за правилами рушниця має зберігатися в сейфі.
Давайте, чи не будемо навіть розглядати саморобні залізні конструкції з поштовими замками, які дехто називає сейфами. Такий сейф для зброї навіть дитина розкриє за кілька хвилин. Яку безпеку він може забезпечити? На дворі двадцять перше століття, чи варто спотворювати свою квартиру подібним придбанням?

Які бувають

Людство так довго використовувало сейфи для зберігання цінностей, що до нашого часу деякі сейфи можна порівнювати по надійності і складності конструкції з підводним човном. Але рядового мисливця, досягнення конструкторів мало хвилюють, бо звичайні сейфи для зброї, сейфами, по суті, не є. Вимоги по взломостойкості і вогнестійкості на них не поширюються, на цей рахунок немає ніяких нормативних документів. Тому мисливець сам визначає ступінь захисту, яку повинен забезпечувати його сейф для зброї.
Для зберігання мисливської рушниці, ніхто не буде встановлювати сейф V-го класу взломостойкості, ну хіба що, рушницю прикрашено дорогоцінними каменями і золотом. Для зберігання дорогого колекційного зброї купуються надійні і, що дивно, дорогі сейфи.

 

 

 

Вогнестійкість збройових сейфів

 

Все сказане відноситься і до вогнестійкості. Від звичайного збройового сейфа, ніякої вогнестійкості не потрібно. Але, погодьтеся, в разі пожежі, не завадить, щоб сейф якийсь час протистояв вогню. Зверніть увагу - вогнестійкий і не згорає, зовсім не одне і те ж. Вогнестійкий, значить, протистоїть вогню, не допускає вогонь до того, що знаходиться всередині. А що не згорає, значить, не згорає сам, але не заважає згоряти того, що в ньому лежить. Патрони всередині такого сейфа будуть не просто горіти, а ще й стріляти.
Найпоширеніший збройовий сейф має стінку з одного шару металу, а значить, це не сейф, а шафа для зброї. Сьогодні вже нікому не хочеться купувати просто металеву шафу, адже не тільки по зброї, але і за місцем зберігання зброї, можна судити про статус господаря.

Виробники сейфів

Європейські виробники пропонують цілком доступні за ціною, але стильні та елегантні сейфи. Український виробник Ferocon також випускає якісні сейфи. Сейфи цієї фірми відрізняються практичністю, надійністю і вражаючим дизайном.
Ferocon випускає сейфи для зброї різного класу взломостойкості. У сейфах цієї фірми застосовуються новітні конструкторські розробки і сміливі дизайнерські рішення. Компанія пропонує покупцям сейфи, як в елегантному класичному варіанті, так і суперсучасного дизайну.
Вибирати є з чого. Пам'ятайте, що збройовий сейф - предмет з тривалим терміном служби. Вашим сейфом будуть користуватися ваші діти і навіть, онуки.

 

Адреса
Україна, 61000, Харків, пос. Жуковського, ул. Поздовжня, 2
Графік роботи
Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Нед выхідний
Адреса
Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52
Телефони
Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Телефони