Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Нед выхідний

+38(098)415-54-90 Індивідуальне замовлення
(0)
  • У кошику порожньо!

Індивідуальне замовлення

Столи для масажу

Фільтри
Сортувати:
Вид:

Хороший масаж виходить не тільки завдяки професійному вмінню масажиста. Для гарного масажу необхідно ще і правильний масажний стіл. Ефективність роботи масажиста на правильно підібраному столі буде вище, так як положення тіла буде максимально зручним. Основний вид масажу, який проводиться на масажні столи - класичний масаж.
Саме основне напрямок - це масаж ніг і спини. Відмінна риса сучасних масажних столів - це їх зносостійкість і стійкість до великих навантажень. Безпека масажних столів для клієнтів і масажистів - відмінна риса сучасних столів. Такі столи оснащені можливістю регулювання висоти.

Функція масажного столу

Ця функція дозволяє зробити розрахунки для масажистів різного зросту. Всі масажні столи створені не тільки для класичного масажу. на таких столах можна проводити і лікувальні та косметологічні процедури. Зараз на ринку є і портативні масажні столи, які абсолютно не складно транспортувати прямо до клієнта додому.
На масажні столи можна приймати пацієнтів як з нормальної, так і ослабленою мускулатурою.

Дизайн

У якісних масажних столах повністю ізольовані всі небезпечні кути і виступи. Це передбачає повну безпеку під час сеансів масажу. Різноманіття стилів дизайну і оббивки, допоможе підібрати масажний стіл, який грамотно впишеться в будь-який інтер'єр. Існують стаціонарні масажні столи, які здатні витримувати збільшені ваги, проте не придатні для постійного транспортування.

Конструктивні особливості

У кожного масажного столу є спеціальне місце для голови людини. Це дозволяє зробити процедуру масажу більш зручним і комфортним. Конструктивною особливістю масажних столів є регульовані по висоті ніжки. Така особливість дає можливість експлуатувати столи на нерівних підлогах.

 

Адреса
Україна, 79035, Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Графік роботи
Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Нед выхідний
Адреса
Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52
Телефони
Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Телефони